Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen lehet kérni, hogy...

Egyetemen lehet kérni, hogy ne szóban vizsgáztassanak?

Figyelt kérdés
A záróvizsgára gondoltam, mivel szóbeli vizsga + szakdolgozat védés. Nem lehetne írásban válaszolni a feltett kérdésekre? A szóbeli felelet is lehet menne, de ha benn lesz olyan tanár, akitől nagyon tartok, akkor nem biztos, hogy ki merek állni
2018. dec. 29. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet.
2018. dec. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Tudod egyetemen elvaras, hogy kepes legyel a gondolataidat onalloan, segitseg nelkul kifejezni, akar 'kozonseg' elott is.


Ha szorongasaid vannak, inkabb kezeltesd oket, mert kesobb egy munkahelyen sem lesz lehetoseged nebancsviragkent kihagyni azokat a megbeszeleseket, ahol csunya bacsik is vannak.

2018. dec. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Mivel egyetemre felnőttek járnak, ezért nem, nem lehetséges. Pszichológus tud segíteni a lelki problémáid megoldásában. Hasznodra válna, ha egy másik ember jelenlétére nem lennél újra ovis.
2018. dec. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem az általad leírt indokkal nem megoldható. Viszont hidd el, nem annyira ijesztő kiállni, mint ahogy elsőre tűnik. Még a BSc-s záróvizsgámon volt a bizottság elnöke az egyik legszigorúbb tanár a tanszékről. Ráadásul az egyik tételből nála kellett felelnem. Én is nagyon féltem előtte, de feleslegesen görcsöltem rá, ne parázd túl a dolgot. Ha nekem ment, akkor biztos, hogy neked is menni fog (én se vagyok valami jó "szóbelizésből" - mondjuk MSc-n a vizsgáim nagy része már szóbeli volt és elég sokat fejlődött ez a dolog, MSc-s záróvizsgán már nem is volt bennem szorongás).
2018. dec. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
HA ppaírod van róla hogy betegséged van és ez kizárja akkor igen , egyébként nem.
2018. dec. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
A záróvizsgán nem kérdéseket tesznek fel, hanem te adod elő, hogy mit tudsz. Nehéz lenne lírni és sokáig is tartana. Miután befejezted, utána kérdeznek csak, de akkor sem sokat. Annyira nem para. Nűlunk 10-en vannak bent oktatók az elnökkel együtt, általában a legnagyobb szaktekintélyek. De itt mindig kedvesebbek, mint egy átlagos vizsgán
2018. dec. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!