Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolai rajz alkalmassági?

Középiskolai rajz alkalmassági?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Aki művészeti középiskolába jár/járt, azoktól szeretném megkérdezni, hogy mennyire nehéz-e a rajz alkalmassági, illetve ti milyen rajzokat vittetek el "pontozásra"?

Azért érdekel a dolog, mert jövőre én is tervezek rajz "felvételit" írni, de viszont nincs senki az ismeretségi körömben aki hasonló pályát választott.



2018. dec. 31. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos, a rajz alkalmasságitól nem kell tartani, bár érdemes felkészülni. És ne hidd azt, hogy csak olyat vesznek fel, aki tökéleteset rajzol, mert nem így van,hiszen fejleszteni akarnak majd a suliban a rajz tanáraid. Minek mennél ha mindent tudsz?(Ami kizárt, mert egy bizonyos szint után nem ár egy tanár segítsége) És ami a vitt rajzokat illeti,olyat vigyél ami neked is tetszik és szerinted a tanároknak is fog. Mert olyat amit nem szeretsz azt látni fogják rajtad. Na és a másik, hogy ne legyél nagyra a munkáddal, készülj fel, hogy lehet lesznek építő kritikák. Ha bármilyen kérdésed lenne hozzám, bátran írj!

18/L

2019. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! ^-^
2019. jan. 5. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetném, hogy esetleg jársz-e valahova rajz felkészítőre? Mert nem árt, ha tudod a rövidüléseket,meg még pár hasonló dolgot.
2019. jan. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pár hónapja voltam három alkalommal felkészítőn, de tervezem majd, hogy a jövőhéttől megint járok. (Időszűkében nem tudtam sajnos menni.)
2019. jan. 5. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy gyakorolj!!!De amúgy ha van hozzá érzéked, akkor biztosan menni fog, hidd csak el. Én most fogok érettségizni belőle.
2019. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!