Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan akit felvettek...

Van itt olyan akit felvettek a Berzsenyibe 3-massal? Részletek lent

Figyelt kérdés
Az anyám azzal paráztat, hogy szerinte nem fognak behívni szóbelizni a BIOLÓGIA-KÉMIA tagozatra, mert most a félévi jegyem TÖRTÉNELEMBŐL 3-mas lesz. De a biológia-kémia tagozatra a töri nem is számít a Berzsenyiben. A tájékoztatón azt mondták, hogy csak magyar, matek, idegennyelv és két természet tudományos tantárgy kell, szóval szerintem az nem valószínű hogy a töri 3-masom miatt nem fognak behívni szóbelizni/felvenni. Az anyám pedig azt mondja hogy igen, mert akkora a túljelentkezés hogy azt is fogják nézni. Van itt olyan akit esetleg behívtak/felvettek akármilyen 3-massal akármelyik tagozatra? Eléggé kétségbe vagyok esve. Előre is köszönöm a válaszokat :)

2019. jan. 4. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megírod mindkét központidat 50-50 pontosra és töriből csak kettes vagy simán behívnak a szóbelire.
2019. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biosz-kémia tagozaton senki nem fogja nézni a töridet, szóval nyugi.
2019. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, kicsit megnyugodtam most :)
2019. jan. 5. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Behívnak ha jó központit írsz, de sok múlik a szóbelin. Tesóm biosz kémiás a Berzsenyiben, megszenvedett, hogy bejusson. Kitűnő volt, 80 felett írt és a szóbelit is odatette, mégsem volt az elsők között, szóval bekerülni nehéz.
2019. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. Nem azt mondom, hogy nem nézik, de azért ha valahogy a négyest kierőszakolnád én a helyedben nyugodtabb lennék. Bár ha 75 feletti írásblit írsz, tutira behívnak szóbelizni, azért a bejutás elég necces lehet. De a lényeg a lényeg, szóbeli jó írásbelivel meg lesz, nem ezen fog múlni.
2019. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) most próbálom kierőszakolni a négyest a tanárból, nem sok sikerrel. De az írásbeli valószínűleg meg lesz 75-80 felett, szóval annyira nem aggódom
2019. jan. 11. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!