Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Duális képzésen megközelítőleg...

Duális képzésen megközelítőleg mennyi fizetésre lehet számítani?

Figyelt kérdés

(Mérnökinformatikán)

Nyilván a tapasztalt szerzés az elsődleges, de szeretném tudni körülbelül.



2019. jan. 4. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk, gépészmérnök szakos hallgatók vannak, 80 ezer körül kapnak havonta.
2019. jan. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden cégnél más, és sajnos elég nagy intervallumban mozog az összeg. 80-at szerintem minimum megkapod mindenhol, mert a minibálbér is folyamatosan emelkedik.(Szerintem ne is nagyon menj olyan vállalathoz, ahol ennél kevesebbet ajánlanak. Az nagyon alja hely lehet.)

Ha mondanom kell valamit, akkor reálisan olyan 80-100 körülre számíts, de az is lehet, hogy az utolsó féléveidre már a dupláját kapod az egyéb juttatásokkal.


A normálisabb helyeken tisztázzák, hogy mennyit fogsz kapni, ha nem tennék meg, nyugodtan kérdezz rá az állásinterjún, hogy mennyi az annyi. Emiatt nem fognak rosszallóan rád nézni, sőt magabiztosnak és bátornak tekinthet a HR-es. Ha pedig mégis emiatt nem vennének fel a céghez, akkor szerintem annak csak örülj, hogy nem oda kerültél.

2019. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
97 000 lett végül az annyi.
2019. febr. 19. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!