Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyarországon tanulhatnék...

Magyarországon tanulhatnék tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok, abban szeretnék segítséget kérni, hogy mit tegyek? Középiskola választás előtt állok, és szlovákiai (felvidéki) vagyok, de nagyon szeretnék magyarországon tovább tanulni. Beszélek magyarul, szlovákul és angolul, de ezek közül a magyart szeretem a legjobban. Más országokban is gondolkodtam (az angol miatt), de oda még inkább nem engednének a szüleim (mert Magyarország áll legközelebb hozzánk). Nem vagyunk gazdagok, tehát nem biztos hogy fizetni tudnák nekem az utazást, ahol alhatok, stb. De nagyon szeretnék külföldön tanulni, mert késöbb úgyis kiköltözök szlovákiából, tehát nem látom értelmét itt folytatni a tanulást (nem szívelem se az országot, se a nyelvet). Van ötletetek, mit tegyek? Hogy vegyem rá a szüleimet? Mert hát az ő engedéjük nélkül 18 éves koromig nem mehetek.

2019. jan. 4. 23:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!