Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik suliba érdemes mennem...

Melyik suliba érdemes mennem ezek közül?

Figyelt kérdés

Toldy Ferenc Gimnázium

Budao Ciszterci Szent Imre Gimnázium

Petőfi Sándor Gimnázium


Akit keresek főleg az a jó nyelvoktatàs és a jó közösség.. 10.es vagyok és már egy éve meg szeretnék válni a sulimtól.. örülnék, ha az odajáró emberek nem csak játszanának és tanulnának egész fiatal korukban.. persze, foglalkozzanak is a jövőjükkel ezért is kérdezem, ti, tapasztalabbak (mint én) ezeknek az információknak tudatában melyiket választanátok???


(ha tudtok valamit, vagy ajánlanátoi azt megköszönném)



2019. jan. 5. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Az hogy te melyik suliba szeretnél menni csak egy dolog. Közelítsd meg úgy a problémát, hogy melyik suli venne át Téged. Utána lehet véleményeket keresgélni.

A három közül szerintem a Toldy a legjobb.

2019. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze igazad van, például tavaly az Újbudai József Attila Gimibe akartam menno, hát 38an vannak egy osztályban, így pár perc beszélgetés után szépen el is küldtek:((( de remény hal meg utoljára.


Egyebkent koszi a valaszt:)

2019. jan. 5. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen váltani akarsz akkor a szüleid érdeklődjenek a Petőfiben. Én egyházi gimibe nem mennék de ez csak az én szubjektív véleményem.

Persze fel kell készülnöd arra hogy simán elhajtanak.


Egyébként milyen tanuló vagy? Az iskolaváltásnál a fogadó iskola megnézi hogy mit tudsz matekból magyarból és angolból. A 11. kerületi Bethlenben így van.

2019. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
4,5ös tanuló vagyok, tovább szereték tanulni, akár külföldön. Épp ezért az utolsó opció a Petofi, az egy kicsit gyengebb suli, ha jól tudom.
2019. jan. 5. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!