Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Üzemmérnök informatikus:...

Üzemmérnök informatikus: Pannon Egyetem levelezőn vagy Gábor Dénes Főiskola Távoktatás?

Figyelt kérdés
Ez egy teljesen új szak ami úgy gondolom hogy számomra tökéletes lenne, csak az a kérdés hogy melyik intézményben tanuljam részidőben. Sejtem hogy a Pannon Egyetem jobban hangzik, viszont nekem sokkal jobban jönne ki a GDF elhelyezkedésileg és időbeosztásilag. Sajnos máshol csak nappalin van. Az a kérdés hogy mennyivel rosszabb a GDF manapság. Javult a minősége és a híre az években? A munkáltatók mennyire nézik hogy az emberek hol végeztek? Jobban szívnék a jövőben ha oda mennék minimális idő alatt két hetente, vagy megéri órákon át utazni Veszprémbe oda-vissza hetente? Mennyire játszik az egyéni tanulás? A GDF teljesen veszett fejsze nyele? Ha igen, miért?

2019. jan. 5. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
A GDF-et egy munkáltató sem tartja semmire. Azt inkább hanyagold, mert egy nagy nulla, csak a pénzre utaznak. A cégek főként azt nézik, hogy mit tudsz, tesztet csinálnak, stb.
2019. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Inkább a tudást nézik és nem az iskola nevét, de ez csekély vigasz ha a GDF-en alig tanulsz valamit. Én a helyedbe a Pannonra mennék és megpróbálnék egyéni tanrendet kérni.
2019. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Magyarán még mindig biztosan jobb, ha macerásan is, de a Pannonra megyek
2019. jan. 5. 19:51
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
A GDF az valóban nem az igazi.
2019. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

a GDF gagyi de a Pannonon se fognak tudni sokat a fejedbe verni 12 alkalom alatt



"A levelező munkarendű képzésben a hallgatók tanóráira tömbösítve, legfeljebb kettő hetenként munkanapokon, vagy a heti pihenőnapon kerül sor. Ennek megfelelően az adott szakon a képzés gyakorisága: szemeszterenként 12 alkalommal pénteki és szombati napokon."


és 1 félévben van vagy 7-8 tantárgy tehát max 1-2 alkalom jut 1 tantárgyra

2019. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
A nappali semmit nem ad hozzá a levelező képzéshez ebben a tudományban. Még a távoktatás vagy teljesen online oktatás is tökéletes. Annál több idöd marad megtanulni azt, amire valóban szükséged lesz. Ennek ellenére a GD tényleg felejtős, nagyon rossz a hírneve. Marad a Pannon.
2019. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Estádio de Felchút ***** válasza:
73%

GDF csak akkkor, ha már megvan a helyed és kizárólag a papír kell. Volt itt egy ürge pár hete, aki már sokéve dolgozott logisztikán,és előléptetés miatt kellett neki csak a papír, na neki jó szívvel ajánlottam a GDF-et.

Neked inkább Pannon.

2019. jan. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Pannon.
2019. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hogy döntöttél végül? :)
2020. jún. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül hülye módon a kecskeméti Neumann János Egyetemre mentem. Borzalmas volt. Ott is hagytam.
2020. jún. 15. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!