Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire jó Zalaegerszegen a...

Mennyire jó Zalaegerszegen a Kölcsey gimi?

Figyelt kérdés
Jah, és nagyon nehéz bekerülni?

2019. jan. 6. 11:54
 1/7 anonim válasza:

Jónak jó iskola, ha a városi szinten legalábbis... Ha nem akarsz gagyi iskolába járni és valamit tanulni, akklr csak a Kölcsey vagy a Zrínyi.


De amúgy én lehúztam ott 4 évet és nagyon gáz, eleve az volt a baj, hogy én valamennyit tanultam, nme voltam stréber sosem, csak nem üresen beadtam a papírokat és jegyzeteltem... Továbbá az mindemt elmond, hogy a tanárok rettentő bunkók, átalgnál több a hülye, plusz még végzés után is rajtad pletykálnak, veled vannak elfoglalva... Tisztelet a kivételnek, mert sok a hozzáértő, empatikus tanár is... Továbbá nem véletlen, amit nekem is mondtak anno még általánosban, hogy "r.ib@ncképző", ez nagyon igaz. Viszonylag szép arcú, modellalkatú lány voltam, azóta modellkedem is, de engem rettentő sokat bántottak, csúfoltam, mert itt full sminkben járnak és leisszák magukat, ez nem hivatalos de rettentő sokan drogoznak is, persze nem egy Munkácsy szint.

Iskolai programok szinte nincsenek, se szakkörök, illetve kirándulások...


Jó eredmények kellenek, most azt momdták a 160-ból minimum 110 kell, hogy szóbaálljanak veled... Tényleg jó felvételi és majdnem kitűnő.


Összességében egyet jegyezz meg: AZ "A" OSZTÁLYT MESSZIRE KERÜLD EL", és nagy baj nem lehet! Mert annyira nem rossz suli, ee ott hatványozottan ogazak ezek. Tehát ha nem piás vagy és 4 feletti átlagod van, kikészítenek. Nem legenda vetekszik egy Munkácsyval. Matekból többen meg is buktak érettségin, a minimum 15 tanulóét meg "megkozmetikázta" a tanár, hogy átmenjenek. Nem érdekel, ha olvassa valaki.

2019. márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, az infókat a összesen 129 pontom van (nem annyira jó, de talán elég lesz), azt viszont megtudnád mondani, hogy melyik az A osztály?
2019. márc. 3. 20:53
 3/7 anonim válasza:
46%

4 évfolyamos ált. tantervű, viszont azt nem tudom, hogy idén indítottak-e, minden évben nem szoktak...



Az a pont tuti elég lesz :)


Kicsit talán túl részletes is lett, talán nem ismernek fel.

2019. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jah, arról én is sok rosszat hallottam, én a kéttannyelvűbe készülök, és egyébként nem hiszem, hogy valaki is felismerne, de akkor többet nem fogom ki emelni a kérdést, nehogy valami gond legyen ebből
2019. márc. 3. 22:35
 5/7 anonim válasza:

Kösz, elég durva dolgokat írtam, de minden igaz...


Igazából én azért mentem oda, mert 4 évesre akartam, menni, hogy hamarabb elköltözhessek otthonról. De katasztrófa volt az az osztály...


A kéttannyelvűvel nem lesz baj :) Szerintem fel fognak venni.


Privátban hanérdekel valami, még válaszolok!

2019. márc. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én szeretek oda járni. Igaz, az előző hozzászólóéban van igazság, de ennyire azért nem durva szerintem. :) Én azt mondom, ha el akarsz ribbncosodni, úgyis el fogsz, de ha nem akkor meg nem.


Ha akarsz infókat írj nyugodtan. :)

2019. márc. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Koszi elso valaszolo volt a osztalyoskent kifejezetten jól essik h lehuzzol minket!
2019. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!