Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Zalaegerszegen lévő Kölcsey...

Zalaegerszegen lévő Kölcsey Ferenc iskoláról? (Lent)

Figyelt kérdés
8.-as vagyok jelenleg és szeretnék jelentkezni majd a Kölcsey-be(elsőként megjelölni).Lenne esélyem?4.5-ös volt 7.-ben az átlagom.Matekból nem vagyok túl jó de négyes voltam év végén.Magyarból jobb vagyok :D.a két tannyelvű tagozatot szeretném megjelölni elsőként. Angolból eddig mindig ötös voltam a Sümegi Ramassetter iskolában.És továbbá érdeklődnék hogy sima Humán tagozat is van e mert a honlapon nem láttam kiírva.. :/.Előre is köszönöm :).

2012. szept. 20. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
A kölcsey manapság már sz*rt se ér. Ha kevés a jelentkező, kettes átlagod van, akkor is felvennének, de ilyen átlaggal 10000 % hogy bekerülsz :)
2012. szept. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hűha... én azért nem így halottam de nagyon köszi ;). xD. remélem igazad lesz ;).de továbbra is várom a választ a többi kérdésemre :). :D.
2012. szept. 29. 18:45
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én oda járok.

Nos én német kéttannyelvűs vagyok, de az angolról is hallok ezt-mást ismerősöktől. Ahogy én leveszem, elég húzós, nehezebb mint a németeseknek.

Föcit és törit tanulnak angolul, ha szorgalmas vagy, akkor gond nem lehet.

Általános tantervű osztály van, amiben semmi extra nincs. Mindent tanulsz, 2 nyelv, de semmit sem emelt óraszámban. Az a legegyszerűbb. De ha nyelvet akarsz tanulni, akkor vagy kéttannyelvűbe vagy előkészítő osztályba menj szerintem.

Ha van még kérdésed, írj nyugodtan

2012. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :).Sokat segítettél. :) hááát....remélem azért nem lesz baj és sikerül bejutni. :).Azt nem tudod hogy nagyjából milyen átlaggal jutnak be? :) nagyon okosnak kell lenni vagy elég ha csak angolból vagy jó ? :P
2012. okt. 23. 13:02
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát mivel a színvonal sajnos megy lefelé, így nem nehéz bekerülni

Az angolra a legnehezebb talán és ott marad meg a színvonal leginkább.nem tudom milyen az átlagod, de szerintem egy 4,5 minimum kell az angol kéttannyelvűre. Viszont ha a felvételire rágyúrsz, és jól megirod, akkor sok esélyed lesz. Illetve van felvételire előkészítő az iskolában. Bár már elkezdődött, arra hasznos lett volna járni

Ha van kérdésed, írj nyugodtan

2012. okt. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszii :D leírtam az átlagom és 4,5 de angolból 7-ben 5-ös :D.és jártam felvételi előkészítőre is :D.(az én iskolámban) a kollégiumról tudnál mesélni? koleszos vagy? aki koleszba akar menni annak sokkal kevesebb eséje van?
2012. okt. 24. 21:38
 7/14 A kérdező kommentje:
Oh és megy egy:D ugye nincsen angolból külön felvételi? :D köszzi :D
2012. okt. 24. 21:41
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem minden esélyed megvan rá hogy felvegyenek

Nem vagyok koleszos, nem tudok róla semmit, mert osztálytársaim közt sincs koleszos.

Angolból nincs külön felvételi, max év elején egy teszt, hogy melyik csoportba kerülj. Bár van amikor mindkét csoport kezdő

2012. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :). tényleg sokat segítettél :D.Ha lesz majd még valami kérdésem írok :D.
2012. okt. 29. 10:35
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is odajárok, koleszos vagyok, nos azt kell tudni, hogy az angol kéttannyelvű nagyon nehéz, látom itt a koleszban, hogy mit tanulnak, nagyon kemény: föci és töri angolul. Meg most 2 osztály nyelvi előkészítős lesz, oda bekerülhetsz. De a felvételin múlik a legtöbb, én kitűnő voltam, így biztos felvettek. Ezek az osztályok 5 évesek és van 4 éves is, az ált. tantervű, ide biztosan felvesznek. De ezt az osztályt utálják, mert ide gyengébbeket is felvesznek és elég hülyéket is. A színvonal az egész iskolát nézve jó. A kolesz, hát...
2012. nov. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!