Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Na most akkor egy jó döntés...

Na most akkor egy jó döntés politikatudomany tanulni, vagy inkább ássam el jó mélyre még csak a gondolatát is?

Figyelt kérdés

11-es gimnazista leányzóként évek óta gyötör a kérdés "Merjek e belevágni?" A csapból is az folyik , hogy "Ne , ne menj oda , nem fogsz vele semmire se jutni" viszont én máshol nem nagyon tudom magam elképzelni . Fiatal vagyok de 3 éve foglalkoztat a midnennapi , nemzetkőzi valamint hazai politika . Az agykapacitásom egész oké , de őszintén megvallva nincs olyan dolog mi le tudna kötni kivéve ez . Szeretném ha ez az áldott avagy áldatlan mindennapi mizéria az életem részéve vállna egy nap , de tartok attól , hogy elvégzem és nem tudok vele elhelyeszkedni .

Nem vagyok túlinformált finoman szólva a szakkal kapcsolatban , és örülnék pár kisebb nagyobb tanácsnak tippnek valamint ténynek magáról a politikatudomány karról , bármi ami fontos lehet ezzel kapcsolatban . Továbbtanulást illetően ez az egyetlen dolog amit szívvel lélekkel tudnék csinálni , de megéri e ?



2019. jan. 6. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, jogon nem gondolkoztál?
2019. jan. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Joggal ezerfele elmehetsz. Akár politikusnak is. Viszont politológusként ez már nem igaz.
2019. jan. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a politológia második szakként jobb, mintha csak azt tanulnád, és semmilyen más végzettséged nem lenne. Pl. egy gazdaság + politológia, vagy jog + politológia egész életképes kombó. Önmagában viszont nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet. Bár, ha egyetem alatt sikerül a megfelelő kapcsolatokat kialakítanod, akkor még úgy is egész jól el tudnál helyezkedni.
2019. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azt valaszt, ahova a szived huz.

Ha mast valasztasz, nagyon banni fogod.

Amiben pedig jo vagy, abban ugyis ervenyesulni fogsz

2019. nov. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!