Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szentesi Horváth Mihály...

A szentesi Horváth Mihály Gimnáziumról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, jövőre fogok felvételizni, ezért érdekelne, mit gondoltok erről a gimnáziumról. (: Lenne pár konkrét kérdésem is:

Erős gimi?

Milyen a közösség? A diákok?

Jófejek, segítőkészek a tanárok? Vagy úgy átlagosan milyenek?

Milyen a nyelvoktatás? (angol szakra mennék)

Megéri oda felvételizni?

Persze azt se bánom, ha ezektől elvonatkoztatva mondotok véleményt a suliról.:D



2019. jan. 7. 17:38
 1/3 anonim válasza:
60%
Mikor én jártam oda egy csajt jól megszoptattak a WCben
2019. jan. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Erősnek számít igen. A diákok igazából nem rosszak nincs verekedés a folyosón stb. Nem tudom te cigizel-e vagy, hogy zavar-e ha körülötted lévő emberek cigiznek, de itt viszont biztos megcsap majd párszor a cigifüst. A drámai tagozatosok az egész iskolában a legnagyobb formák, velük megéri jóban lenni. Mint minden iskolában vannak szigorúbb és kevésbé szigorú tanárok is, de szerintem nagyon segítőkész a nagyja a tanárközösségnek. Az angol szak szerintem kifejezetten jó, megérné. Én nagyon szeretem, egyáltalán nem bántam meg hogy ide jöttem.

Nem tudom hogy mikor látta az előző válaszoló ezt a bizonyos incidenst, de én hasonlót sem tapasztaltam a gimiben. Ajánlom, várunk szeretettel! :)

2019. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, neked pedig főleg, kettes! Rengeteget segítettél. :D
2019. márc. 4. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!