Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE vagy a PTE gyógyszerészkara?

Réka0021 kérdése:

SZTE vagy a PTE gyógyszerészkara?

Figyelt kérdés
Gyógyszerészkarra gondolkozok menni, de nem tudom, mit jelöljek elsőnek. Kutatás, oktatás, diákélet, város szempontjából melyiket tartjátok jobbnak?

2019. jan. 12. 11:40
 1/4 csigabigaa ***** válasza:
Szia! Én szte-s vagyok (ájtk), igaz levelezős... de én mindenképp ajánlani tudom csak :) én imádom Szegedet! Szerintem nagyon élhető város, persze biztos hogy Pécs is az. És az egyetemre se lehet panasz. Pl mindenki lenézi a levelezősöket, “jajj úgy is átrugdosnak a tanárok vizsgán”! Na ez nem igaz! Nagyon keményen követelnek, és nekünk úgy mond nehezebb, mert felkészülni saját magunknak kell. Szóval én Szegedre voksolok :)
2019. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pécsen élek és imádom a várost. Színes a diákélet, igazi egyetem város, sok buli, kulturális lehetőségek stb.
2019. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

A 4 gyógyszerészkar közül a pécsi a leggyengébb, viszont könnyű és nagyon kedvesek.

Ha kutatás, akkor a Sote a legjobb, de utána Szeged. A többi (buli, közösség, város) mindkettő jó.

2019. febr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Szegeden végeztem, úgy gondolom ott az oktatás magas színvonalú, az oktatók ember-központúak, persze nagyon magas a mérce. A város gyönyörű, rengeteg program van, kb. minden héten van valami fesztivál :) A többi városról, karról nem igazán tudok nyilatkozni, de oktattam már gyógyszerészként debreceni ill. pesti hallgatókat, hát a tudásuk sok esetben hagyott némi kívánni valót maguk után, ez persze nem feltétlenül a képzést tükrözi. Mindenesetre ha elvégzed az egyetemet, tapasztalatom szerint a kutya nem fogja nézni, hogy hol végeztél és milyen eredménnyel, jelenleg olyan hiány van gyógyszerészek terén.
2019. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!