Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a diákélet a Pázmány...

Milyen a diákélet a Pázmány Péter Egyetem pszichológia szakán?

Figyelt kérdés
Az Education érdeklődtem felőle, viszont félek, hogy elfogultan meséltek ott róla. Esetleg ha valaki megosztaná a tapasztalatait, azt megköszönném! :)

2019. jan. 13. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Bemásolom, amit egyszer hasonló kérdéshez írtam:


"Igaz nem írtad, de nekem egy jó barátom a Pázmányt választotta első helyen, pedig 490 pontja volt és nagyon meg van elégedve vele. Sokat gondolkozott az ELTE-n is, de végül neki pszichológus ismerősei azt mondták, hogy az ELTE-n nagyon érződik 1-2 "sztárpszichológus" irányzata, az egész tanári kart azt hatja át. Ez nem tudom mennyire igaz, de a barátom elég visszahúzódó, magának való fajta volt, de a Pázmányon tök jól bejöttek a számításai és nagyon jól megvan. Szóval ha az ELTE már szóba jöhet a pesti egyetemek között, akkor ajánlom a Pázmányt. Valamint sokáig a Károlin is gondolkozott, de mivel az tök messze van a belvárostól, ezért inkább hagyta. Nem tudom milyen lehet a szegedi, viszont párszor voltam Szegeden és a város nagyon király! Debrecenben nőttem fel, jártam gimibe, most pedig Budapesten tanulok, de Szegeden szívesen lennék egyetemista."

2019. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!