Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Melyik szakirányú továbbképzést választanátok : Budapesti Gazdasági Egyetem- kereskedelembiztonság és üzletfejlesztés vagy Corvinus- Egészség-gazdaságtani és egészség-biztosítási?

Kiegészítő információk : szociológia alapdiplomám van ,de legalább nem gagyi egyetemen végeztem (a szakválasztást már megbántam).Pluszban vettem fel tárgyakat , mert korábban marketing mesterképzésre szerettem volna menni: pénzügy és adózás, számvitel 1, statisztika 1(közgazdaságtan 1 benne volt a képzésben). Mind négyessel sikerült, értem a matekot is (matek érettségim 96% ).

Értékesítéssel foglalkozom, korábban logisztikai ügyintézői feladatokat végeztem egy multinál illetve piackutatási projectekben is benne voltam még egyetemistaként.Ha számít : 2 idegennyelven beszélek ( az angolt napi szinten használom a munkám során)

Amiért szeretném a képzést : később szeretnék váltani munkahelyet, szóval valamilyen 'értékálló' képzést keresek. Valószínűleg a marketing mesterképzést megcsinálnám később, hogy legyen Msc végzettségem is,de most egyenlőre szakirányú továbbképzésen gondolkozom (specifikusabb mint egy mesterképzés)

Köszönöm mindenkinek , aki segít!

Keress kérdéseket hasonló témákban: BCE, BGE, szakirányú továbbképzés

jan. 15. 14:21  Privát üzenet  

A válasz

Meddig kell

eldönteni ?

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 15. 13:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
ELTE GTI vélemények?
Szerintetek milyen szakot érdemes választani a Corvinuson?
Corvinus model hogy fog hatni az egészségtudományi karokra?
PTE-TTK vélemények?
:) Van itt valaki, aki a Corvinus egyetem gazdalkodastudomanyi karan tanul jelenleg, esetleg vegzett par eve?
Corvinus vagy ELTE?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!