Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Számít később a munkahelyen...

Számít később a munkahelyen hogy egy mérnöki egyetemet milyen jegyekkel végzek el?

Figyelt kérdés
2019. jan. 15. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem. De a tudás nagyon is számít! A kettő meg valahol összefügg azért. Ha 2es vagy, életveszélyes, amit írsz.
2019. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
#1: nem feltétlenül függ össze. ;)
2019. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem igen. Ritka az a nagy tudású szakember, aki nem képes tisztességes átlagot produkálni. Vannak kivételek, csak extrém ritka.
2019. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

#3: nem hiszem, hogy attól rossz gépészmérnök leszek, hogy gondom van az integrálással.

Ugyanígy kettest kaptam irányítástechnikából, aminek semmi köze a gépészmérnök szakhoz, mégis kell. Akárcsak a közgazdaságtan, vagy a menedzsment és a jog.

Anyagismeret... Egy csomó olyan adat kell a vizsgára, amitől nem leszel jobb szakember. Ezek szabványokat Alsógöd ól kinézhetők.

És rengeteg ilyen tárgy van...

2019. jan. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Tehát azt akarod mondani, hogy egy színvonalas szakember nem tud megtanulni elfogadható szinten olyan tárgyakat amelyek nem kapcsolódnak szorosan a munkaköréhez? Mert ezt egy betanított munkánál el tudom fogadni, de egy felsőbb szakembernél inkább kellemetlen, amikor ilyenekre panaszkodik. Egy bizonyos szint felett ez kissé kínos, nem érzed?
2019. jan. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5: egyáltalán nem érzem úgy. Sok minden csak tölteléktárgy, a kreditek miatt.

Azoknál meg abszurd a követelmény.

Igen, a valóban fontos szakmai tárgyaknál nem mindegy az eredmény.

De a tölteléktárgyaknál...

Na meg a másik... Miért jobb szakember az, aki anno megtanult 2 tételt, és jól húzott a vizsgán, mint az, aki mindet tudta, de a szivattyú rajzánál elfelejtett behúzni egy vonalat, és onnantól elvi hiba, és alapból egyes...?

Vagy pl. az a tanár, aki nőknek nem ad kettesnél jobbat, mert a nönek a konyhában a helye...

De olyat is tudok, aki alapból nem ismer más jegyet, csak 1 és 2...

Ezt utóbbihoz kb. mindent tudni kell.

2019. jan. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Azért gépészkaron jóval nagyobb különbség van az 1-es és a 2-es közt, mint a 2-es és 5-ös közt.

Friss diplomásként lehet, hogy megnézik, de párév tapasztalattal a hátad mögött már senkit nem fog érdekelni.

2019. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen brühühü, meg a tanárbácsi csúnyán nézett és különbenis még egy gimis szinten is kellemetlen. Mélységes döbbenet nekem itt néhány válasz. Felnőtt mérnökemberekről beszélünk?? Biztos? :O
2019. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8: nem brühühü. Engem baromira nem zavar, hogy csak 3,4 az átlagom. De ennek ilyen prózai okai vannak.

És dühít, hogy valaki szerint ezért nem lehetek jó szakember, csak mert neki bölcsészkaron evidens a jó átlag...

2019. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt gondolom,hogy nem mindegy ! Én már " Öreg mérnök vagyok " a gyerekeim egyetemisták BME Semelweis elő vették az indexemet és kérdezősködtek ?,hogy ilyen jó Apa Gyerekek 5 évig nem volt se szilveszterem se karácsonyom másrészt az embernek magával szemben volt egy elvárás én azt gondolom,hogy nem kell ötösnek lenni de a "mindenből kettes " nem jó
2019. jan. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!