Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Színészhez milyen fakultáció?

Sziasztok!

A jövőben színészettel szeretnék majd foglalkozni (gyerekkorom óta) és 2 fakultációt fel kell vennem.

Az egyik biztosan az ének lesz, viszont nem tudom mi legyen a másik.

Magyaron gondolkodtam még, de sokan mondták, hogy a magyar elég nehéz, így nem tudom, hogy megérné e.

Keress kérdéseket hasonló témákban: színészet, fakultáció, magyar, ének

jan. 17. 21:25  Privát üzenet  

A válasz

nyelv esetleg?

az mindig jól jön

vagy egy olyan tárgy, amiben jó vagy, így könnyű érettségizned belőle

ha az ötödik érettségi tárgyad az ének lesz, szerintem elég rágyúrnod pluszban arra, a másiknak meg lehet tényleg hasznos mondjuk egy olyan, ami eleve kötelező érettségi tárgy(magyar, nyelv, töri)

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 18. 01:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A faktos tanárok hogyan kerülnek kiválasztásra?
Mennyire nehéz a magyar fakt?
NKE-re szeretnék jelentkezni, de?
Közgazdaságtanhoz milyen fakultációkat érdemes felvenni?
Miskolci Hermanosok, volt Hermanosok! Nektek melyik nap, hányadik órákban voltak a fakultációitok?
Négy fakultáció túl sok?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!