Központira tanács?

Figyelt kérdés
Holnap írom a központit és kicsit be vagyok sz@rva... a matek az menni fog különórára is jártam gyakorlásba segítség nélkül írtam 47et is. Viszont a magyartól félek... a szövegértés fogalmazás nagyjából megy... igyekeztem ezt is gyakorolni... már nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz... valaki olyan aki már írt központit tudna valami tanácsot adni nekem holnapra?

2019. jan. 18. 06:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Valaki olyan aki irt mar központit? Aranyos vagy :D a többség szerintem mar túl van rajta :)


Nem kell felni, nem kérdeznek nehezeket. Csak csináld azt ami oda van írva, es akkor nem lehet gond. Tarts be minden utasítást, válaszolj mindenre, es rendben leszel. Olvass el mindent figyelmesen es értelmezd mit is kérdeznek. Ezeket lehet így hirtelenjében mondani :)


De mindenekelőtt nyugodj meg, senkit sem ettek még meg közben sem utána :)

2019. jan. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tavaly írtam. Ilyenkor jönnek a tipikus kérdések, hogy Jézusom, hogyan készüljek fel? Szokás beleesni abba a hibába, hogy valaki ezt egy speciális napként azonosítja, pedig nem különb, mint a többi 364. Nem ezen múlik a jövőd, ilyeneket meg se hallj! Bárhonnan átküzdheted magad szinte bárhová, és nem feltétlen lesz belőled utcaseprő ha elrontod. 62 pontot írtam összesen, ebből 46-os magyart. Szóval nekem pont a matematika nehezebb. Mégis gimnazista vagyok, közel az otthonomhoz és közepes gimnáziumban, ami a képességeimnek nagyjából megfelelő. Hidd el, hogy ha már ilyen jól megy a matek, akkor nem lehet baj. Ne izgulj, csak ezt akarom mondani. Sokkal rosszabb ha stresszelsz. Pihenj.
2019. jan. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknel:) igyekszek nem stresszelni remélem sikerül
2019. jan. 18. 11:03
 4/5 anonim válasza:
Na, hogy ment?
2019. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindkettő 38 :)
2019. jan. 27. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!