Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 50-55 pontos felvételivel...

50-55 pontos felvételivel hova vesznek fel angol szakra? (Lehetőleg 5 évesre. ) Több lent!

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon elrontottam a központit... A magyar szerintem 40 felett lesz, ha a fogalmazást nem számolom bele (mert fogalmam sincs, mennyi pontot fog érni, kb. 7-10-et). Körülbelül 5-6-7 pontot veszítek.

A matekot szerintem eléggé elrontottam. 10 pont biztos lesz. Ezt a 10-et részpontok nélkül számoltam, mert nem tudom, mire adják meg. De előfordulhat, hogy 15-20 pont lesz.

Itthon 65-70-75 pontokat írtam. Sokkal jobbra számítottam!:(


Mindenből ötös vagyok, kivéve fizikából, abból kérek négyes. Illetve hetedik év végén a matek és fizika négyes lett.



Elsőnek a Karinthy-t jelöltem, utána Madách, Veres Pálné, Szent László, Kölcsey Ferenc. Attól tartok, hogy egyikbe sem vesznek majd fel...



Milyen angol szakos gimiket tudtok, ahova 50 körüli ponttal tuti felvesznek? Az ötévesnek örülnék a legjobban.


Nagyon szomorú vagyok most, sokkal jobbra számítottam. :(((


2019. jan. 19. 14:16
 1/6 anonim válasza:
61%
Szerintem nézdd meg még a Színyeit ott van öt éves ne legyél olyan szomorú nagyon sok embernek szintén nem ment de a szóbeli is sokat számít szóval arra készülj sokat ha behívnak h az nagyon jól sikerüljön
2019. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Talán a

Leövey

2019. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Petőfi Gimi

(Buda)

2019. jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Esetleg a pesti oldalon gimik?
2019. jan. 20. 21:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen igen elég erős gimiket jelöltél csak.

Jelölni kéne ha még lehet egy gyengébb gimit illetve szakgimit is.A végére írd be őket hogy biztos legyen helyed.Kispesti Deák gimi-t nem nézted? Azt hiszem ott van angol.

2019. jan. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is elrontottam, csak én a magyart, ami mindenkinek szuperjó lett:((

A matek miatt aggódtam végig és a végén a magyart szúrtam el. Lesz kb 33 pont.


Szóval látod, nem vagy egyedül....

2019. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!