Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés
biuska0702 nevű felhasználó kérdése:

Nektek hogy sikerült a 2019-es központi írásbeli felvételi?

Amúgy mindenki azt mondja, hogy nagyon nehéz volt a matek,de szerintem könnyebb volt a magyarnál. A matek nekem 44 lett ez szinte biztos, mert csak a hetes feladatot rontottam el,de itt még kaphatok részpontokat. A magyar 43 itt szintén kaphatok részpontokat.

Keress kérdéseket hasonló témákban: felvételi, 2019 felvételi

jan. 19. 19:27  Privát üzenet  

A válaszok
A magyar egész jó lett, szerintem a 40 pont simán megvan. A matekot kicsit túl izgultam, szóval szerintem olyan 30-35 pont lesz. De annyi szerencsém van, hogy nekem a jegyekből is összejön 45-50 pont (100 pont nekem így jön ki: 50 pont a jegyek, 25 a magyar, 25 a matek felvételi. Szerintem olyan 75-80 pontom lesz. )

# 1/7Időpont jan. 19. 20:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ügyes vagy

# 2/7Időpont jan. 19. 21:48 Privát üzenet
Zsófi :)

# 3/7Időpont jan. 20. 17:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hát igen az a bizonyos Zsófi

# 4/7Időpont jan. 20. 17:48 Privát üzenet

Ügyesek vagytok! Én sajnos nagyon elrontottam, pedig sokat készültem rá. Főleg a magyart, amit egyébként mindig 40-45 pont körülire írtam, most meg örülünk majd, ha 35 pont lesz:(

Ez még arra sem elég, hogy behívjanak szóbelire :(

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jan. 21. 15:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#5 Azért ne add fel!

# 6/7Időpont jan. 21. 18:56 Privát üzenet
Xiong Benjamin nevű felhasználó válasza:

Nekem 91 pontos lett, a matek 50 és a magyar 41. Jelentkeztem a Fazekas Mihály Gimibe, hátha felvesznek.

# 7/7Időpont febr. 13. 19:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A győri Jedlik Ányos szakgimnáziumba hány pontos központit kell írni, hogy felvegyenek a gépész vagy gazdasági informatikus angol szakára? És a Krúdy Gyula gimnázium (Győr) Reál...
Madách Imre Gimnázium vélemények?
Kanizsai Dorottya Gimnázium, Budapest vagy a Dózsa Gimnázium a jobb. Hány pont írásbelivel lehet ide bejutni?
Szerintetek is nehéz volt az idei felvételi?
Mi a véleményetek a mai 8 osztályos gimnázium írásbeli felvételi vizsga feladotokról?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!