Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek gyógytornásznak,...

Szerintetek gyógytornásznak, vagy középiskolai tanárnak érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Továbbtanulás előtt vagyok és ezen a két szakon gondolkodom.

2019. jan. 20. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha téged az érdekel, akkor érdemes. Ilyen egyszerű.
2019. jan. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tanárként könnyebben el tudnál helyezkedni
2019. jan. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Nincs olyan szak, hogy "középiskolai tanár". Fizetés szempontjából sem a gyógytornász, sem a tanár nem jó. A tanári pálya annyira rossz, hogy olyan képesítéssel biztosan el tudsz majd helyezkedni.
2019. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem gyógytornásznak. Mondom ezt úgy hogy én gyt vagyok, a férjem pedig tanár (általánosban, az igaz). Szerintem én jártam jobban, de azt csináld amit szeretnél és örömödet leled benne.
2019. jan. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mi a fene ***** válasza:
Attól függ, birod-e az eü.légkörét, sokat válaszoltam már ebben a témában, keress rá.A tanári pálya mostmár egyre nagyobb kihívás, mert a mai gyerekeket nem tanítani kell, hanem szórakoztatni, még a középiskolában is.
2019. jan. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tanárként és gyógytornászként is élhetsz boldog életet.

Mindkettőt tudod magánzóként végezni. Rengeteg tanár remekül él (anyagilag is) pl. felvételikre felkészítéssel. Gyógytornászként is lehet magánpraxisod. Szerintem attól függ, mi áll a szívedhez közelebb.

2019. jan. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!