Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon rosszul sikerült a...

Nagyon rosszul sikerült a központi felvételim. Van esélyem így arra, hogy bejussak az érdi Vörösmarty Gimibe?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat, szinte a félév alatt mindennap gyakoroltam a felvételire. Szerettem volna/szeretnék bekerülni egy jó 4 osztályos gimmáziumba, de úgy érzem nagyon izgultam a felvételi írása közben, illetve elég nehéznek ígérkezett a matek, és így a 100 pontból kb 30,40-re saccolom az összpontszámot. Tudom ez valóban édes kevés egy erős gimibe, meg nem is tudni még, hogy hogy alakulnak a jelentkezések, de kíváncsi vagyok a véleményekre, hogy érdemes-e egyáltalán gimiben gondolkodnom. Viszont a 7. évvégi és a 8. félévi jegyeim 1-2 tantárgy kivételével mind ötös volt, illetve a 8.-os félévim csak lesz.

Légyszíves csak olyan válaszoljon, aki valóban tud ezzel kapcsolatban segíteni.



2019. jan. 20. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak 30-40 pontod lesz a központin, akkor sajnos nem sok esélyed van, hogy behívjanak... ismerem a sulit, nagyon nagy a túljelentkezés. 60 pont alatt nem szoktak senkit sem behívni.

Sajnálom! És ne legyen igazam!

2019. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Amíg nincs hivatalos értesítésed a központin elért pontszámaidról felesleges hisztizned és agyalnod azon hogy felvesznek e vagy sem.

A felvételed függ az oda jelentkezők eredményétől is. Szóval nehogy a Dunának menj, míg túl nem vagy a szóbelin (persze utána se)!

2019. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokan elrontották, ne izgulj! Nem te vagy az egyetlen. Ha egyébként jó tanuló vagy, biztos be fogsz jutni és biztos meg is állod majd a helyed. Mindenkinek van rossz napja.
2019. jan. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hány pontod lett végül? Én is oda akartam felvételizni de nagyon elrontottam.
2019. jan. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!