Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik középiskolába menjek...

Melyik középiskolába menjek Debrecenben?

Figyelt kérdés

Fazekas Mihály Gimnázium matek, fizika

Fazekas Mihály Gimnázium reál

Tóth Árpád Gimnázium matek, fizika

Tóth Árpád Gimnázium matek, infó

Tóth Árpád Gimnázium haladó angol, kezdő német

Melyik szakra lenne a legjobb választás jelenkezni, ha mérnök szerretnék lenni műszaki vonalon vagy pedig pénzögyész/közgazdász. Ezért nem akarok egy arra szakosodott szakgimibe jelentkezni, mert ha megváltoztatnám azt egy közgazdászati szakgimiben, hogy inkább villamosmérnök szeretnék lenni, akkor az már nem lehetnék. Esetleg érdemesebb lenne egy nyelvi osztályt választani például a TÁGban, mert a nyelvet megtanulhatnám pöpecül és még jól is járnék vele, mert kéttannyelvű általános iskolába járok, ahol kötelező középfokú nyelvvizsgát tenni. 11. be pedig felvenném a matekszakot fakultációként, és utolsó két évembe emelt szinten tanulhatnám azt. 7.es vagyok, még ráérek eldönteni tudom, de én már tudni szeretném hova jelentkezzek nagyjából. Mit gondoltok? Melyikbe lenne a legérdemesebb?


2019. jan. 22. 21:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék, hogy a természettudományokból a fizikát kedvelem csak, a biológiát és a kémiát kifejezetten nem szeretem.
2019. jan. 22. 21:07
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy melyik osztályba jársz, úgyis javarészt ugyanazok a tanárok fognak tanítani. Amiből érettségizni akarsz, abból meg veszel fel faktot és kész.
2019. jan. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!