Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Békéscsabára, a közgébe hány...

Ainsley kérdése:

Békéscsabára, a közgébe hány ponttal lehet bejutni egyes szakokra, illetve szerintetek jó iskola?

Figyelt kérdés

Kéttan közgázra szeretnék menni, de érdekelne hogy a többin/többi osztályba milyen ponthatárral vesznek fel, illettve közgázra mennyivel vesznek fel. Tudom hogy minden évben változó, de ha valakit felvettek, akkor őt hány ponttal? Minden választ előre is köszönök!


Emellett ha van itt már oda járó diák, szívesen olvasnék véleményt is az iskoláról.



2019. jan. 23. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

A bejutásról fogalmam sincs, de végzett ott két ismerősöm.

Nagyon jó a képzés nyelvekből, egyikük jelenleg közgáz hallgató az SZTE-n és nagyon jó alapokkal indult.

Országos szinten is elég színvonalas iskoláról beszélhetünk.

2019. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én is a közgazdaság kéttanra jelentkeztem! Hány pontos lett a felvételid? :)
2019. márc. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!