Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem voltam ott és egyest kaptam?

Nem voltam ott és egyest kaptam?

Figyelt kérdés

Több egyest is beírt nekem egy tanár órai munkára úgy, hogy ott voltam mindent megcsináltam és el is mentettem a gépen. 1szer sem szólt rám, hogy valamit rosszul csinálnék vagy bármi és beirta az e naplóba az egyest... Erre azt mondom oké, utál és alám tesz.

De van egy olyan ami úgy van beirva, hogy gyakorlati feladat. Azon a napon amikor kaptam ott sem voltam, beteg voltam orvosi igazolásom van!!!

Nem az érdekel, hogy szemét vagy nem szemét. Az érdekel, hogy ez szabályos?? Hogy úgy ad az órai munkára jegyet, hogy ott sem voltam???



2019. jan. 22. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem hinném,hogy szabályos.
2019. jan. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!