Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legolcsóbb egyetem/fő...

Melyik a legolcsóbb egyetem/főiskola nappali tagozaton? Esetleg ahol csak kredit alapon kell fizetni?

Figyelt kérdés
Tudja esetleg valaki melyik a legolcsóbb egyetemi/főiskolai nappali tagozatos jogviszonyt adó képzés? Nyilván önköltséges, teljesen mindegy milyen területen. Esetleg olyan intézmény ahol kredit alapú elszámolás van már az első félévtől.

2019. jan. 24. 17:10
 1/2 anonim válasza:

Én nem tudok róla hogy lenne itthon ilyen egyetem:d A legolcsóbbak 180 körül vannak (ennél olcsóbban nem hiszem hogy találsz) pl. Győr vagy Debrecen, Pesten a KRE is 200 körül van, még talán Veszprémben a Pannon is ekörül mozoghat, persze képzésfüggő, én eddig gazdasági képzéseknél láttam olcsóbbakat. Én is ilyen vonalon tanulok csak külföldön, sajnos több szakirányba nem tudok konkrétumot mondani:d

legegyszerűbben most a felvin tudod megnézni mobilon, az általános felvételi eljárásnál átláthatóan meg tudod nézni az egyetemeket, karokat, szakokat, és ott le is van írva mindenhez a tandíj meg a követelmény is.

Viszont mindenképp nézz utána az ösztöndíjprogramoknak, nagyon sokat lehet úgy spórolni!

2019. jan. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1 Köszi


Felvin sajnos többszáz képzés van, nem igazán tudom végignézni mindet, gondoltam valaki tudja.

Nem akarom elvégezni, adóoptimalizálás miatt kell egy nappali képzés ;)

2019. jan. 31. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!