Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezekkel az eredményekkel fel...

Ezekkel az eredményekkel fel fognak venni a Vörösmarty Mihály gimnázium élsportolói tagozatára? ,

Figyelt kérdés

Most kaptam meg az írásbeli eredményeket, a magyar 35 pont a matek 38 (Jelenleg totális extázisban vaqgyok, mert itthon összesen 2 feladatlapot csináltam meg, és szent meggyőződésem volt hogy a matekom max 25 pont lesz.) nem tudom mennyire számít ez jónak, vagy átlagosnak.

A sportlapra tudtuk írni a Kanadában megrendezett '17-es világkupa 3. helyezést, diákolimpiai helyezést, és magyar bajnoki első helyezést is.

A beszélőkémmel nincs gond, könnyedén, választékos szóhasználattal ki tudom fejezni a gondolataimat. A füzetvezetésem nem a legszebb, mondhatni valamelyest igénytelen, sok benne az órai hibákból, elírásokból eredő áthúzás, firka, a rajzok és az unatkozás jelei is megtalálhatók benne. :'D. Sokat kések, mondhatni napi szinten, ez gondolom látható lesz a biziben,, vagy a kinyomtatott e-naplóban.

A vitt jegyeim nem a legjobbak, 3-as 4-es tanuló vagyok.


Szívesen várom mindenki válaszát, az élsportolói osztályba járók tapasztalait, pontszámait főképp.



#esély #gimnázium #felvételi #pontszám #szóbeli #élsport #Vörösmarti Mihály #Sportolói tagozat
2019. jan. 25. 21:10
 1/9 A kérdező kommentje:
A kulcsszavaknál elírtam. Vörösmarty*. Ne kövezzetek meg kérlek :o
2019. jan. 25. 21:21
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Velemenyem szerintem vagy igen vagy nem. (Zombori Sandor)
2019. jan. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én oda jártam. Ezzel valószínűleg fel fognak venni, van több sporteredmény és a pontod is egész jó. Max akkor nem sikerül, ha ebben az évben sok jó sportoló ért el jó pontot.
2019. jan. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2019. jan. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

73 pont az nagyon szep eredmeny, gratula! Sok kitűnő tanuló örülne neki!

Jó esélyed van a Vörösmartyba.

2019. jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán felvesznek 😊
2019. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Simán felvesznek, életed legjobb 4 éve lesz, szenzációs suli!!!
2019. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó eredmény élsportolói osztályba. Ilyen központi mellett (ráadásul, ha tényleg annyit készültél, mint írtad), ha kicsit tanultál volna 4-5-ös lehetett volna a bizid. De abszolút van esélyed! És jók a sporteredményeid. Melyik sportág?
2021. febr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaotokat, bizakodasra adtak okot, megnyugtadtak a felveteli ertesitesekig. Felvettek az iskolaba, meg vagyok elegedve vele. Nagyon korrektek a tanarok, nagyreszukkel szeretek egyuttmukodni. Sajnos ami miatt a legjobban vartam ezt az iskolat, egyaltalan nem teljesult, nem szeretem az osztalyom, arra szamitottam, hogy huzni fognak, de lehuznak. Rajtuk kivul pedig senkit nem ismerek meg az evfolyamon sem. Ha leendo vmgs olvassa ezt, ne ijedjen meg, tudtommal nem ez a jellemzo, en amugy is kevesebbet voltam iskolaban covid elott is, a versenyek es taborok miatt, igy a csapatepito programokbol is kimaradtam.
2021. febr. 23. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!