Segitsunkegymasnak kérdése:

PTE BTK milyen?

Figyelt kérdés
Az anglisztika érdekelne elsősorban,de úgy magáról az egyetemről is szívesen hallanék tapasztalatokat. Láttam már,hogy mások is kérdeztek ezzel kapcsolatban, de közel tíz év elteltével hátha változtak a dolgok.

2019. jan. 26. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik legjobb barátnőm oda jár. Elsőéves és főleg ilyen irodalmi meg nyelvi tárgyai vannak. Sok órája van, szerintem nem túl érdekes, felesleges dolgokat tanulnak most még. Irodalmi műveket elemezgetnek angolul meg esszéket írnak. Nem sokat tudok sajnos amúgy.
2019. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tudok sokat mesélni, veterán bölcsész vagyok. :D Majd írok, most nincs kedvem. :)
2019. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
67%
Szerintem kerüld a pte btk-t amennyire csak tudod! Főleg a nyelv szakokat, egyik rosszabb, mint a másik! A tanterv anglisztikán teljesen felesleges, a nyelvfeljesztő órák siralmasak, az alapvizsgáról ne is beszéljünk, amin rendszerint a hallgatók 80-90%át mégbuktatják és az oktatók ezt büszkén teszik ki a hirdetőtáblára is! Hiába mész oda c1-es nyelvvizsgával vagy kéttannyelvű gimiből akkor sem biztos, hogy meglesz a kettes a vizsgán, ami szerencsén alapszik és nem tudáson (ponthatárokat folyamat emelik és úgy húzzák meg minél több ember megbukjon!
2019. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!