Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemeken miken szoktak...

Egyetemeken miken szoktak jegyzetelni? Most vagyok végzős és elgondolkodtam ezen. Megy még a toll-füzet páros, vagy már laptopon?

Figyelt kérdés

2019. jan. 27. 10:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálun fele-fele arányban vannak a laptop használok,illetve a füzetbe/lapra jegyzetelők. A matekosabb szemináriumokon kérik csak, hogy ne hozzunk laptopot, de ez is inkább tanárfüggő.
2019. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

Nem értem, miért lett lepontozva több válasz. Sok oktató igenis "allergiás", ha nem látják a diákok arcát, mert ott pötyögnek //játszanak// a gép mögött. Nem hülyék ők sem, tudják, hogy aki laptopot visz be, 500 más dolgot csinál még a jegyzetelésen kívül.


Nálunk szemináriumon kimondottan tilos bevinni elektronikus eszközt, ha ki van adva egy 700 oldalas könyv elolvasni, azt tanórán kívül kell, kövi órán pedig lecsekkolják, ki mire emlékszik. De ott helyben böngészgetni meg idézni belőle kimondottan tilos.

2019. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk vegyesen jegyzetelnek laptopon, füzetbe vagy papírlapokra. A szemináriumokon is lehet laptopot használni, az oktatókat nem zavarja. Én füzet párti vagyok, mert a saját írásomat jobban szeretem tanulni, mint a gépelt verziót. A kötelező szakirodalomból és a tanárok által elküldött diákból is jegyzeteket szoktam készíteni. Eddig bevált:)
2019. jan. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Füzet, toll
2019. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 EVA800 ***** válasza:
Diktafon
2022. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!