Mentő gimnáziumok?

Figyelt kérdés
50 ből 45 pontot viszek . Viszont a felvételit szornyen elrontottam mert nagyon izgultam 50 pontos lett ,tudom nagyon kevés de már nem tudok semmit tenni ellene a szóbelire fogok nagyon sokat készülni!!! Angolt elős korom óta tanulok most 8 -os vagyok . Angolból mindig kitűnő voltam és a nyelvet is nagyon szeretem OLYAN GIMIT KERESEK AHOVA BEHÍVNAK SZÓBELIZNI ÉS NYELVET IS TANULHATOK SPANYOLT VAGY FRANCIÁT.KÖZEPESEN ERŐS GIMIT KERESEK AHOVA BIZTOS FELVESZNEK DE ÖRÜLNÉK HA 2-3 at mondanátok hiszen a szóbelire rengeteget fogok készülni valamint a hozott pontjaim is jók mindenkeppen fontos a nyelv koszonom !!! Es olyan GIMI AHOVA TENYLEG FLEVESZNEK !!!! (BUDAPESTEN)

2019. jan. 27. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

NYUGI!


Van lóvétok? Ha igen...apád tudni fogja.

2019. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk sajnos hova fognak biztos behivni! Jelöld meg amit gondolsz ès próbáld meg mindenkèpp!
2019. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De csak tudtok olyan gimiket amik nem a legerosebbek
2019. jan. 27. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Melyik kerület?
2019. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Petőfi gimit,Óbudai gimit,sajna a 2.kerben nem ismerek semmit.A 6.kerben pedg nincs gyenge gimi. Mèg a 9.ker ben van a Szent-györgyi gimi azt is próbálhatod.
2019. jan. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Petőfibe sokkal több kell.

Próbáld meg a budai középiskolát

2019. jan. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt:

[link]

2019. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy amíg nem 9-be jár valaki, hanem nyek-re, addig ismételheti a központi írásbeli felvételit. Úgyhogy azt is lehet, hogy egy gyenge nyekes iskolába mész, és jövőre újra írod.
2019. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!