Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szerb Antal Gimnáziumba...

A Szerb Antal Gimnáziumba felvételizek, és kiváncsi lennék úgy kb mennyi esélyem van bekerülni? .

Figyelt kérdés
6 évfolyamos németre jelentkezem és összesen 115 pontom van. Egyáltalán lenne esélyem bekerülni?

2019. jan. 28. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát megérhet, de nem hinném. Utolsó helyekre esetleg ha valaki kiesik/mégse oda megy akkor te lehet lejjebb kerülsz a rangsorba
2019. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál. Mindenképp megpróbálom lehet sikerül. Ha esetleg valakit felvettek annak idején, és ezt olvassa kérem, hogy írja le hány ponttal vették fel köszönöm aki le írja.
2019. jan. 29. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Már ki rakták a rangsort.124 pont a határ,de ne keseredj el még bekerülhetsz.pl engem fel vettek,

de nem oda megyek.

ui. sok sikert!

2019. márc. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen láttam már a várólistán 34. vagyok, csak egy icipici reményem maradt. Gratulálok, hogy felvettek nagyon ügyes vagy.
2019. márc. 19. 06:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Végül felvettek?
2020. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!