Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Külső gyakorlati hely, szerint...

Külső gyakorlati hely, szerintetek ez szabályos?

Figyelt kérdés

Most lesz fél éve , hogy egy lovardában külső gyakorlaton vagyok.

Itt lakom, mintha Kolis lennék.

Kezdek kicsit elfaradni.

Heti két szabadnapot ad a főnök. Ebből az egyik a sulis nap (péntek), másikat én választom, de néha ez sem kerul megadasra.

Így nem nagyon tudok haza menni.

Már egy hónapja nem tudtam haza jutni.

A belső gyakorlatos osztály tarsaimnak, hétvége szabad, mivel nappali, képzés , szakképző iskola. Vannak szunetek: téli, őszi, tavaszi.

Na. Én fél év alatt, egy hétvégét voltam otthon meg szeptemberben.

Őszi szünetre nem mehettem haza .

Téli szünetben négy napot kaptam (nagy nehezen, könyörgés árán) a két hét helyett.

A téli szünet előtt , szeptembertől csak három hetente egy , egy és fél napra tudtam haza jutni .

És december óta nem voltam otthon.

Ezert a kicsi 18000es ösztönfijat kapok . Napi 13 óra munka.

És én vagyok ugráltatva, akik itt dolgoznak még sok minden alól kikerülnek , mert majd én megcsinálom .

Kezdek fáradni, honvagyam van.

Szerintetek ezt így lehet?



2019. jan. 30. 14:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja , és emellett készüljek, tanulják a dolgozatokra és a vizsgára . Lehetetlen .
2019. jan. 30. 14:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez konkrétan milyen képzés?

Nem tudsz esetleg iskolát váltani vagy nagyon ragaszkodsz ehhez az ösztöndíjjal együtt?

2019. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt a helyet te választottad vagy a suli adta? Mennyi időt kell ott töltened? Menet közben válthatsz helyet? És utána okosabbakat tudunk mondani ha tudunk némi háttér infót.
2019. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!