Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet tenni ha visszatartj...

Mit lehet tenni ha visszatartják az ösztöndij pénzt?

Figyelt kérdés

Már februárban emelést kellett volna kapnunk ,de csak az alap ösztöndij jön majdnem mindenkinek. Akik a Hatvani boschban vannak gyakorlaton azok kapnak 3.8-as átlagra 30ezer ft nettot amig én 4.3 ra kapok 14ezer ft nettot.... Már szóltunk ig. helyettesnek is hogy fél év óta nem emeltek semmit de nem csinálnak semmit sem és nem hajlandóak fizetni rendesen. Ma voltam a kamarában bent mondtam hogy mi a helyzet és azt mondták telefonálni fognak nekik valamint elkérték a telefonszámomat és haveromét is.

Mit lehet tenni ha nem fizetnek még mindig? És azt a pénzt amit már kapnom kellett volna nem fizetik ki utólag? Nagyon dühös vagyok mert ugy vállaltam be a szakmát hogy tudtam mennyi lesz az emelés és mellette jogsit csinálok és nagyon hiányzik bizony belőle az a lóvé. Mit lehet tenni vagy hova lehetne fordulni ha még igy sem fizetnek? Már nagyon elvagyunk keseredve mind.



2017. ápr. 10. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyedül az nem derült ki, hogy ki nem adja ezt az ösztöndíjat.
2017. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!