Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez hogy van? (Kérdés lent)

Ez hogy van? (Kérdés lent)

Figyelt kérdés
Ha megjelölök 2 egyetemet, mind a kettőre felvesznek, de az elsőre nem sikerül augusztusban az alkalmassági, akkor a második már ki van zárva? Az már késő olyankor nem?

2019. jan. 31. 15:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Tehát tanulmányilag megfeleltem az elsőre, utána jönne augusztusban az alkalmassági, amin szintén át kell menni. A másodikra csak tanulmányilag kell megfelelni.
2019. jan. 31. 15:13
 2/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, egyszerre csak 1 helyre nyerhetsz felvételt. Arra, amelyikre az általad megjelölt helyeken először éred el a ponthatárt. Tehát hiába lenne mindkét helyre elég a pontszámod, arra fogsz bekerülni, amit 1. helyen jelöltél meg.

AZ alkalmassági vizsgád ha nem sikerül be, akkor nem kerülsz be. De én úgy tudom, az nem augusztusban van, hanem korábban talán május-júniusban valamikor (nekem legalább is úgy volt).

2019. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. jan. 31. 20:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!