Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diósgyőri Gimnázium vagy...

Diósgyőri Gimnázium vagy Zrínyi Ilona gimnázium?

Figyelt kérdés
Zrínyi Ilona gimnázium, vagy Diósgyőri Gimnázium? Melyik a jobb? Miért?

2019. febr. 2. 22:19
 1/5 anonim válasza:
Diósgyőri Gimnáziumot ajánlom. Oda jártam 5 évig haladó angolra és nagyon imádtam a tanárok lazák bár nem mindenki. Nem tudtam angolul egy szót sem általánosba és olyan jól megtanították hogy leis nyelvizsgáztam. De Zrinyiről se tudok rosszat mondani bár akkor inkább Avasi gimi
2019. febr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mostanában a Diósgyőri nagyon le van csúszva. Kevés igazán jó tanár van már csak. Ha tényleg gimnáziumi tovább tanulásban gondolkodsz akkor nem ajánlom. Én most ide járok 5 éves németre, de egyáltalán nem érte meg amit tudok azt önszorgalomból értem el illetve magántanárokkal. A leggyengébb pontja az iskolának a német és a matek illetve a kémia (de ez kevés iskolának erőssége)

Mielőtt még mindenki nekem támad, tudom, hogy mindenhol vannak rossz tanárok és jó tanárok. Itt is vannak jó tanárok, csak egyre kevesebb és aki van az is el akar menni innen vagy nemrég ment el.

Szóval ez az őszinte véleményem az iskoláról, remélem tudtam segíteni.

2019. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Diósgyőriről csak annyit hallottam hogy a tanárok furák és nem mindig alakul ki az osztályközösség egy osztályon belül bár ez tényleg az emberektől függ. Zrínyi:Bátyám ott végzett és nagyon imádta.Szinte csak jót hallok a suliról sokan imádják bár a drámások azok szoktak alkotni. Aztán voltam szóbelin és konkrétan nem is láttam olyat hogy valaki egyedül lett volna, mindenki volt valakivel, nem volt kiközösítés meg semmi.
2019. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Gondolom már döntöttél és nem aktuális, de a Diósgyőri tényleg nem az igazi mostanában, főleg hogy több jó tanár ment el. Én 4 év után megyek át szeptembertől a Zrínyibe, mert mindenki azt mondta, hogy sokkal befogadóbb, és leginkább egy nagy családhoz hasonlít. (A Diósgyőris nincs osztályközösség felé kiközösítés miatt döntöttem így) Remélem jól döntöttél btw és jól fogod érezni magad ott, ahova jársz majd.
2019. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, Zrínyi lett
2019. júl. 14. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!