Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a kőbányai Zrínyi...

Milyen a kőbányai Zrínyi Miklós Gimnázium?

Figyelt kérdés
Olyanok véleménye érdekelne, akik épp oda járnak. Milyen a közösség? Azt, hallottam, hogy vannak drog problémák és hogy vagánykodó, kemény figurák is járnak oda. Igaz ez? Milyen a sport oktatás a suliban?

2019. jan. 30. 22:30
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Bár én csak kilencedikes vagyok,de biztosíthatlak abban,hogy minden iskolában vannak drogosok,efelől a mi sulink sem kivétel,bár én nem tudok semmi ilyesmiről.

Összességében szeretek idejárni,jó az osztályom.

A sportról sajnos nem tudok nyilatkozni mert nekem van külön igazolásom,ellenben az oszt.társaim focira járnak és ők nagyon szeretik.

Alapjáraton a Zrínyit egy gyenge iskolának gondolják,de nálunk hatalmas elvárások vannak. (Az előző sulimban kitűnő voltam,nem vagyok rossz tanuló)

A tanáraim jók,1-2 kivétellel,de ők sem vészesek.

2019. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem a vagánykodó, kemény figurák már kikoptak onnan, tényleg volt pár. Drog problémák nincsenek, drogok vannak. De ahogy az első is írta, ez mindenhol így van. Az iskola röplabda csapata nagyon jó eredményeket szokott elérni, minden évfolyamon szoktak élsportolók is lenni, több világ és országos bajnokról is tudok.
2020. nov. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!