Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A győri Révai Miklós gimnázium...

A győri Révai Miklós gimnáziumban F-be menjek, vagy inkább 8. után a matek-németre (c-be)?

Figyelt kérdés
81 pontos felvételivel az első 20 között végeztem, el is fogok menni szóbelizni, bár attól eléggé félek,tehát az sem biztos, hogy felvesznek. Igaz, 8. után sem biztos, hogy felvesznek, de ott nagyobb az esélyem, mert nincs szóbeli, és ott több osztályt indítanak, tehát nagyobb esélyem lenne bekerülni. Eddig úgy voltam, ha felvesznek átmegyek az F-be (ugye 6. után), de láttam a tesóm szalagavatóját (ő is c-s) és nagyon szimpi az osztálya, és eddig azt hallottam, hogy általában a c-be normális, kedves, jó személyiségű emberek járnak. Az F-ről annyit hallottam, hogy 12. végére már unják a sulit (meg egymást is az osztályban). Olyanoknak a segítségét várom, akik Révaisok/voltak. Persze egyáltalán nem biztos, hogy most vagy esetleg 8. után felvennének.

2019. febr. 3. 10:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Amit a szalagavatóval és a C-vel kapcsolatban mondtam, nem tudhatom, milyen osztályom lesz, ezt is szeretném megkérdezni, ha esetleg valaki innét C-s volt, tehát, hogy pl. milyen volt az osztály, milyen volt a suli stb.
2019. febr. 3. 10:39
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha felvesznek és nem mész el, nagyon megbánod. :D Én 9.-be mentem, mégis unom már, ki nem unja a végére, ez annak a jele, hogy készen állunk az egyetemre, jöhet a következő... Inkább csak hozzászokunk, meg kiismerjük a tanárok bogarait. Az effes, a c-s, és d-s osztályok közössége általában a legjobb, mert ott nincs annyi lány, bár idén a b-sek is nagyon jóban vannak.

A szóbelitől ne félj, nem esz meg senki :)

2019. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot!
2019. febr. 13. 19:16
 4/4 anonim válasza:
Én F-en is gondolkodtam 6.-ban de végül a úgy döntöttem, hogy inkább 8. után C osztály matek-német,mert így kiélveztem az általános iskola maradék 2 évét. Megérte ;)
2019. máj. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!