Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdi Vmg vagy Sziszki (batta)?

Érdi Vmg vagy Sziszki (batta)?

Figyelt kérdés
Esetleg tudna valaki mindkettőről írni tapasztalatot, hogy melyik a "jobb"? Ami fontos nekem, az a jó tanár-diák viszony, jó közösség menőzés és piszkálódás nélkül, és persze hogy ne szívassanak a tanárok. Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. febr. 3. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Én a VMG-ben tanulok jelenleg, de rengeteg sziszkis ismerősöm van. Ha a VMG-t választod, óriási a hajtás. A Sziszki sokkal nyugodtabb és diákközpontúbb (szerintem). Ami azt illeti én van, hogy nem élvezem a gimit, sokszor megfordul a fejemben, hogy ez valószínű nem az én hibám. A közösség jó itt is, de azt hiszem a hely nem alkalmas, hogy igazán jól érezzük magunkat együtt. Ha szebb és nyugodtabb éveket akarsz: menj a Sziszkibe. Ha vállalod keményebb éveket, gyere a VMG-be (fontos megjegyezni, hogy a mi sulink pont a hajtással tesz minket intelligensebbé, persze van aki nem bírja és egy idő után kidől a sorból).
2019. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az általad leírt információk alapján mindenképpen SZISZKI!
2019. ápr. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Sajnos ezen őrlődök hónapok óta, és még most se vagyok biztos benne mi lenne nekem való.
2019. ápr. 26. 00:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg el tudnád mondani, hogy a VMG milyen hangulatú?A diákok tényleg nagyon sznobok? (Az utóbbi időben sok rosszat lehet hallani a suliról)
2019. ápr. 26. 01:05
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
A diákok többsége elég beképzelt és nem alakulnak ki igaz barátságok (szerintem). Itt mindenki lépcsőfoknak akarja használni a másikat. Bár lehet ez csak a mi évfolyamunkra vonatkozik. El lehet lenni... nem arról van szó, viszont ez nem az érzelmek fellegvára. A hangulat pedig sokszor olyan, mint egy gyászmise, de én alapból nem vagyok egy hűdepozitív ember, szóval lehet tanulónként változik.
2019. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a februári jó közösséges véleményem megváltozott. Mondjuk az ember személyisége sokat dob az egészen. Akinek van kedve ide-oda ugrálni és tettetni a jót... na azokból lesznek az álszentek. Nálunk vagy egy csomó.
2019. máj. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudom hogy már valószínűleg késő de a vmgs kérdésre válaszolva: szerintem nem igaz hogy nem találsz igazi barátokat. Az én osztályomban nagyon jó a közösség, bárki számíthat a másikra. Való igaz hogy kívülállók nehezen fogadunk be mert már 6 éve együtt vagyunk joban-rosszban de nem tudnék a többi osztályról se rosszat mondani. Szerintem a hajtás se annyira vészes, én személy szerint nap 1-2 óra tanulással kitűnő vagyok. Tényleg vannak akik sznobok de elenyésző a számuk.
2020. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!