Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen dokumentumokat kell...

Milyen dokumentumokat kell csatolni az e-felvételihez?

Figyelt kérdés

És ezeket mikor kell feltölteni oda?Mikor és mit kell postázni?

Tudom ennek utána kellett volna már néznem,de ezt elrontottam.

Válaszaitokat előre is megköszönném.



2019. febr. 3. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

"Tudom ennek utána kellett volna már néznem,de ezt elrontottam."


Semmi gond, még pótolhatod akár most is :)

2019. febr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Van érettségid ?
2019. febr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Február 14.-ig kell csatolni a dokumentumokat, mégpedig azokat, amiket a rendszer a dokumentumfeltöltés menüpont alatt kér. Hogy pontosan mit kér az szakonként változó, a jelöléseid alapján tudja a rendszer. Ami tuti hogy kell, az a középiskolás bizonyítványod utolsó két tanévre vonatkozó oldala. Ha még tanulsz, kérd meg az iskola titkárságán, hogy fénymásolják le az előző tanévit, elég ha azt feltöltöd.
2019. febr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A felvi.hu-n minden fontos infó megtalálható:

[link]


De az osztálytársaid között is biztosan mindenki fogja tudni.

2019. febr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Amúgy építészmérnöknek jelentkeznék a Műegyetemen. Érettségim még nincs, de gondoltam megpróbálkoznék idén is a jelentkezéssel. Mert van még egy évem, mivel szakgimnáziumba járok. De ugye jövőre még nem ér majd az emeltem egy pontot sem és a nyelvvizsga sem.
2019. febr. 4. 00:04
 6/8 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném megkérdezni, hogy a fizikát tavaly tanultam utoljára és akkor a 11.-es és 10.-es év végi bizonyítványomat kell feltölteni? Mert csak a fizikánál tudtam megadni az utolsó előtti és utolsó éves jegyemet.
2019. febr. 10. 12:49
 7/8 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz a #4 válaszban van. Ne félinformációkból próbálj megoldani valamit, hanem ahogy itt kérdezgetsz, úgy elolvashatnád a felvi.hu tájékoztatóját is. Rögtön nem lenne ennyi kérdésed.

Azért febr. 3. óta tájékozódhattál volna.

2019. febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még 5 napod van mindenre. Húzz bele!
2019. febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!