Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételi többletpontok...

Felvételi többletpontok (FOSZK, szakmai nyelvvizsga) elfogadtatása? Bővebben lent

Figyelt kérdés

2017 Szeptemberében kezdtem egy felsőfokú szakképzést és idén Májusban ha minden jól megy befejezem, és szeretném a tanulmányaimat folytatni BsC-s képzésen.


Be is nyújtottam a jelentkezésem az adott szak Bsc képzésére(fizetősre illetve államira is) de az államira jelenleg nem lenne elég pontom, de a Foszk illetve egy középfokú nyelvvizsga jelentős többletpont lenne.


Ezeket a többletpontokat be lehetne még számíttatni az idei felvételi eljárásban?



2019. febr. 4. 00:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve tervezem hogy újra érettségizem egy tárgyból.
2019. febr. 4. 00:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Énszerintem lehetne, én arra gondolok. A jelentkezési határidő az február 15 szokott lenni, az összes többi dokumentum csatolása meg gondolom ami július 12-ig (vagy meddig) elkészül. (Nem néztem az idei határidőket, de nagyjából asszem így szoktak lenni. Szal amit írtam senki ne vegye készpénznek, hanem csekkolja a dátumokat magának, hogy meddig kell miket föltölteni.) Szal ha addig kiállítódnak neked a dokumentumaid, akkor gondolom föltöltheted, és beleveszik.
2019. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De várjunk, a Bsc-re jelizésnek nem feltétele a nyelvvizsga? (Én nem tudom.)
2019. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as. Idén még nem kötelező mindegyik szakon.
2019. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!