Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskolába érdemes...

Melyik iskolába érdemes átjelentkezni Pesten?

Figyelt kérdés
A nyáron Pestre költözünk a családommal és érdekelne nehány dolog. Milyenek az iskolák, színvonal, közösség tekintetében? Nem sok embert ismerek ott így ezért lenne szükségem információkra. Leöveyről, Petőfiről,Józsefről hallottam egy keveset de bővebb informaciókra lenne szükségem ezekről és más iskolákról is. A jegyeim jóknak számítanak mindig 4,5 fölött volt és ezidáig is egy erős iskolába jártam. Köszönöm szépen ha bárkinek vannak infói!:)

2019. febr. 4. 15:41
 1/5 anonim válasza:

Szia

Én a Petöfibe járok, ha az I. kerületire gondolsz. Ha erre, akkor ezt nem ajánlom. Mindig jól tanultam én is, 4,5 fölött volt az átlagom általánosban. Itt viszont nagyon visszaestem, borzalmas tanárok tanítanak, főleg a fontosabb tantárgyaknál mint irodalom, matek, töri ez nagyon nagy hátrány. Sokat kérnek számon, pedig semmit sem tanítanak, úgyhogy ide ne gyere. Több osztálytársam is gondolkozik hogy átmenjen másik iskolába és nekem is eszembe jutott már. A József Attillaba engem nem vettek fel, pedig oda akartam járni, a felvételin olyan kérdést kaptam hogy hát nem tudtam rá válaszolni. Azt szerintme mindenképp próbáld meg, viszonylag erős iskola, a tanárokról viszont nem tudok semmit.

A leöveybe ment egy osztálytársam, de nem beszéltem vele, úgyhogy nem tudom milyen. Ha erős gimit keresel akkor a Fazekas, bár ez már a nagyon durván erős sulikhoz tartozik. Veres Pálné, Szent Imre Gimnázium, nézd meg ezeket is. Ha valamiben tudok még segíteni szívesen.

:)

2019. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kismaci23 válasza:
Arany János
2019. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az információkat!😊 Sokat segítettek!!😊😊😊

Első válaszoló rád írhatók privatban ha kellene még információ?

2019. febr. 5. 07:17
 4/5 anonim válasza:
Persze, nyugodtan írhatsz. (Első)
2019. febr. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Melyik kerület

lenne jó ?

2019. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!