Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tovább tanulásnál fizetési...

Tovább tanulásnál fizetési hátraléknál lenne egy fontos kérdésem?

Figyelt kérdés
Én bejelöltem plusz 2 szakot ami azt jelenti hogy 2000-2000 forintot kell fizetnem.Banki átutalással intézte, édesanyám, csak hogy a felvi.hu azt írta hogy a közleménybe csak az azonosító kell más egyáltalán nem. Viszont anyának addig nem engedték meg az utalást amíg a nevem is oda nem került. Azt szeretném kérdezni, hogy ez mennyire nagy probléma, ilyen esetben mi a teendő? Tudom hogy az összeget egyébként is csak a jelentkezési határidő után írná jóvá, én mégis nem tudom okoz-e, ez problémát?

2019. febr. 4. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ott kérdezd meg, ahova be kellett fizetni az összeget.


"csak az azonosító kell"

Ez azt jelenti, hogy csak az azonosító az, amit oda kell írni, mást nem kell odaírni, de attól még lehet.


A továbbtanulás meg egy szó.

2019. febr. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta kiderült, hogy semmi akadálya, mindenesetre köszönöm a válaszod s azon észrevételed hogy véletlenül elírtam valamit. :)
2019. febr. 5. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!