Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE vagy METU? (turizmus)

BGE vagy METU? (turizmus)

Figyelt kérdés

Innen-onnan hallott vélemények, pletykák nem érdekelnek, légyszíves csak olyanok írjanak, akik vmelyikre járnak (jártak)

Minden érdekel a két suliról, hangulat, közösség, nyelvtanulási lehetőségek, gólyatábor stb.



2019. febr. 5. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Turizmus büfészak
2019. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Majd én eldöntöm, köszi ;)
2019. febr. 6. 00:40
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Pedig tényleg büfé.
2019. febr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az ilyen kommentek baromira nem érdekelnek, majd én eldöntöm, hova szeretnék menni. Az iskolákról kértem véleményt, nem a szakokról, ennek fényében igazán vicces hogy olyanok “büfészakoznak” akiknek egy egyszerű szövegértés is gondot okoz :)
2019. febr. 6. 20:31
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Én is ezen gondolkodtam, 2 éve. BGE lett. Nem bántam meg. A tanárok nagy tudásúak, vannak köztük jófejek és persze szivatósabbak is. Én eddig 3 féléven vagyok túl, és sok matekos tárgyon... Az első 3 félévben angolt tanultam, jó tanárom volt, aki tökéletesen felkészített a szakmai nyelvvizsgára. Szerintem akkor gyere ide, ha tényleg ezt szeretnéd tanulni és szorgalmas vagy, nem adod fel könnyen, ha valami nem sikerül elsőre. Gólyatáborba mindenképp menj el, én is voltam, a barátaim 90%-át ott ismertem meg.

A kedves előző válaszolóknak pedig: nem mondanám büfé szaknak. Sokan elkezdik, de a diplomáig a társaság fele abbahagyja (tapasztalat). Rengeteg területen el lehet helyezkedni a diplomával, így telítettség sincs. Néha bölcsebb, ha csendben marad az ember... ;)

2019. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, utolsó!
2019. febr. 7. 23:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ezen a szakon gondolkozom, es mindenki azt mondja, hogy ez a szak a BGE-n a legjobb!
2019. febr. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia :) én a METU-ra járok turizmusra, nagyon szeretem.Most vagyok másodéves, és összességében az egyetemi élet minden aspektusával elégedett vagyok. Gyakorlatorientált, családias-nyugis, tanárok nagyrészt jók,felkészültek (nyilván itt is van, aki nem az, de a többség abszolút rendben van). Én a specializációs lehetőségekkel is nagyon meg vagyok elégedve.

Voltak matekos tárgyak valóban, de gyakorlással teljesíthetőek, és a gyakorlatvezető tanárok minden segítséget megadnak, hogy begyakorold az anyagot. A nyelvórák jók, én kéttannyelvű gimiből jöttem, van összehasonlítási alapom bőven. A közösség is szuper, én szeretek ide járni :) a kérdésedben ez nem szerepel, de nálunk ennek mindenki örül: simán lehet dolgozni az egyetem mellett, mert a legtöbbször az órarend ezt lehetővé teszi, pl péntek általában szabad, illetve sok esetben (és ha bevállalod többi napon a késő délutáni órákat) akkor a csütörtök is. Nekem nagy megkönnyebbülés volt a gimi után, hogy az egyetemen maximálisan korrekt és átlátható a követelményrendszer, mindenki számára egyértelmű, nincs "kavarás"

Én ajánlom a metut :)

20/L

2019. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!