Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyiregyhazan milyen suli a...

Nyiregyhazan milyen suli a szikszi?

Figyelt kérdés
Most vagyok nyolcadikos es azt jelolom meg elsonek. Csak tobb eves kerdeseket talaltam, de azota gondolom sokat valtozott. A tanarok milyenek? Nagyon rossz vsgyok angolbol es gondolom ott nem fektetnek nagy hangsulyt a nyelvre vagy igen? Remelem azert egy nyelvvizsgat letudok majd ott rakni ha felvesznek. Kozgazdasagi szakra mennek.. nehez bejutni?
2019. febr. 6. 10:08
 1/8 anonim válasza:
50%

Szia!

Én 3 éve végeztem ott, bár infó szakon. Nekem nagyon tetszett a tanárok jófejek a tananyagról meg nem nagyon tehetnek, hogy szar és azt kell leadni. A nyelvvizsgától ne félj ha meg akarod csinálni akkor segítenek és ösztönzik is. Bejutni nem tudom, hogy idén mennyire magasak a pontok de szerintem nem olyan vészes.

2019. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) remélem felvesznek mert ez az egyetlen suli ahova igazan szeretnek menni.
2019. febr. 8. 09:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Na, vegul felvettek?
2019. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Átlagos.
2023. jan. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kritikán aluli, mindenki fényezi, dicsőíti, de évről évre egyre rosszabb minden benne: info szakos, de egyre selejtesebbek a gépek; a folyosón a plafon állandóan beázik, van, hogy a folyosó közepén nem győzik feltörölni a tócsát; a kolisok isznak, a szobáikban rágyújtanak, volt már olyan diák, akihez mentőt kellett hívni, annyira alkoholos állapotban volt; az ablakok szigetelése enyhén szólva nem megfelelően vízzáró, pár laptop a tantermekben egy vihar idején elázott; kompetencia méréseken is évről évre egyre rosszabb az átlag. Szóval annak a sulinak mostanra már CSAK hírnevr van.
2023. jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
*hírneve
2023. jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tipikus kirakat iskola, tele szarkavarással, mind a tanárok, mind a diákok közt.
2023. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Intrikákkal van tele az egész intézmény.
jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!