Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nehéz bejutni az Egyetemre?...

Nehéz bejutni az Egyetemre? Egy kis felvilágosítás jól jönne.

Figyelt kérdés

Igaz még érettségim sincs,szeptemberben vágok neki,ami 2 évig fog tartani.De már most az Egyetemen kattogok,mert nagyon szeretnék oda járni.Ami leginkább érdekel az a színművészeti/dráma tagozat,esetleg média tagozat.

Csak nem tudom,hogy odáig mennyire lesz rögös az út.Persze az érettséginek nagyon jónak kell lennie.Nyelvvizsga angolból addigra meglesz.(Rajta vagyok.)Az érettségin is a letöbbet fogom kihozni magamból.Utána kell egy felvételi.Az milyen?Sose felvételiztem sehol?



2019. febr. 6. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia

OKJ képzés sem rossz a drámában.

Színműre ilyen kiállással már itt látok hogy nincs esély.

2019. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Felvi.hu. Minden infót megtalász itt. Ha mégis van még kérdésed, fordulj az ügyfélszolgálatukhoz, ill a kiválasztott egyetemedhez.


Azt még ne felejtsd el, hogy 2020-tól kötelező lesz minden szakon egy emelt érettségi.

2019. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem egy egyetem van, nem nagybetű (kivéve, ha egy konkrét egyetem nevét írod le), és egyetemen nem tagozatok, hanem szakok vannak.


Általánosságban pedig nehéz rá válaszolni. Színművészetire nagyon-nagyon nehéz bejutni. Van valami tapasztalatod ezen a téren, szoktál színészkedni?

Médiával pedig nem sokra mész.

2019. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!