Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lennél a mesterem?

Lennél a mesterem?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok és régóta keresek valakit akire felnézhetnék.

A családomból nincs senki akire egy kicsit is felnéznék. Nem olyan emberek és nem is bízom bennük.

Az apa szerep sem volt túl erős a családban sajnos.


Olyan embert keresek aki utat mutatna, megtanítana logikusan gondolkodni, és nem ítélne el azért ha valamit nem tudok. Még akkor sem ha az alapvető dolog.


Félek őszinte lenni az emberekkel, mert folyton a lenézés és a gúny amit kapok.

Bárcsak találnék egy embert aki igazi jellem és fiaként tekintene rám. Megbeszélhetném vele a gondjaimat, és az örömömet.

Úgy érzem jó barát lennék. Sokszor próbáltam barátkozni, de valahogy a legtöbb ember rideg és visszautasító. Vagy csak szimplán ostobák, akiket nem nézek le emiatt de nem igazán érdekel mi van velük, csak éljék az életüket.


Hol találnék ilyen embert?



2018. dec. 29. 02:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdetnek megteszi: https://www.youtube.com/watch?v=43HBDmrtt-8&feature=share

Most csak kiragadtam egyet, de ennek sok része van sok témával.

2018. dec. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ilyenre gondoltam. Inkább olyan személyre aki elmagyaráz nekem dolgokat, vezet, tanácsot ad, mint egy személyi edző. De racionális és nem olyan mint a Szabó Péter.
2018. dec. 29. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia Fiam!


Ha gondolod, írj privátban.

Engem érdekelnek a lelki dolgok, de nem az ezós maszlag, és nem hiszen a szabó péterek általi rózsaszín világban sem.


A lelki dolgoknak szeretek tudományos alapokon is utánanézni, és az alapján keresni a választ. Gondolok itt a pszichológiára és a két lábon a földön járó, de Istenben hívő lélekre.

2018. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!