Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik lenne jobb: Szent...

DuplaKV kérdése:

Melyik lenne jobb: Szent István Egyetem vagy Széchenyi István Egyetem?

Figyelt kérdés

Ismerősöm jelentkezne levelezőn élelmiszermérnök szakra, de nem tudja melyiket jelölje meg elsőnek.

Az én véleményem is kikérte, de sajnos érdemben én sem tudok neki segíteni (nem ismerem a budapesti egyetemek megítélését). Ezért szeretném megtudni, hogy melyiken mennyire "véres szájúak" az oktatók, melyiket tartják mások megbízhatóbbnak és/vagy elvégezhetőbbnek.



2019. febr. 6. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A SZIE (Szent István)-os képzés a legjobb az országban. A kar direkt élelmiszeriparra specializálódott, minden eszköz,labor megvan ami kellhet. A legtöbb szakirányt is itt lehet tanulni.
2019. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!