Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen mi történik, ha egy...

Egyetemen mi történik, ha egy gyakorlati tárgyból egy adott tanárhoz, csak nagyon kevesen jelentkeznek?

Figyelt kérdés
Van egy tárgyam, amit felvettem az egyik oktatóhoz, de szeretnék átmenni egy másikhoz, de láttam, hogy csak heten vették fel és megfordult a fejemben, hogy mi van, ha megszűnik a kurzus a kis létszám miatt, és átraknak ahhoz a tanárhoz, akihez szintén kevesen vették fel, de hozzá nagyon nem szeretnék kerülni.

2019. febr. 6. 22:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy annál a másik tanárnál 20-an vették fel, és mindenkinél 28 főre van meghirdetve. A többi oktatónál már nincs szabad hely, annál sincs akinél most vagyok
2019. febr. 6. 22:44
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kötelező tárgyat nem szüntetnek meg. Ilyen esetben az első órán szoktak egyezkedni oktatók, hogy ki az, aki átmenne máshoz, hogy jó legyen az elosztás.
2019. febr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ahogy az első mondta. nálunk asszem 5 főtől indult a gyakorlati óra bscn. ha kevesebb ember jelentkezett, a félév első óráján megoldották valahogy
2019. febr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ritkán van ilyen, egy alkalomról tudok ahol egyeztetek a hallgatókkal hogy ki mikor tudná felvenni és a betelt csoportok létszámát megemelték 1-2 fővel hogy a kis létszámos gyakorlatot ki tudják törölni a rendszerből.
2019. febr. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!