Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha rendőrtiszti főiskolára...

Ha rendőrtiszti főiskolára Jelentkeznék van arra lehetőség hogy gyakorlati helyre menjek majd egy rendőrségre és hogy van ez hogy az iskola jelöl ki gyakorlati helyet vagy én választok szabadon gyakorlati helyet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Már nem Rendőrtiszti Főiskola, hanem Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Kara. Egyébként ha valaki rendőri szakos hallgató, akkor természetesen minden tanulmányi év végén gyakorlatot kell teljesíteni annál a rendőrkapitányságnál, ahonnan fogadó nyilatkozatot szerzett a hallgató, amennyiben a fogadó nyilatkozatról nem intézkedik a hallgató, akkor az iskola jelöli ki azt a kapitányságot, ahol a gyakorlati szolgálatot kell letölteni.
2013. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is kérdeznék. Ez a fogadó nyilatkozat hogyan működik??
2013. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bár már jó pár évvel ezelőtt írtam a sajátomat, de ha jól rémlik, akkor annyi, hogy a fogadó nyilatkozatban leírod, hogy ki vagy, melyik szakról, valamint, hogy amennyiben az adott kapitányságon tudnak helyet biztosítani számodra, akkor szívesen töltenéd ott a kötelező nyári gyakorlatot, írsz egy indoklást hozzá, hogy valószínű a suli után ott kívánsz elhelyezkedni, vagy mert az adott kapitányság munkája nagyon érdekel blabla.. aztán leadod az adott kapitányságra, ott aláírják és viszed a suliba. De egyébként ezt a tanulmányi igazgatóság az egyetemen pontosan tudja, hogy hogyan is működik, hogyan kell kinéznie és mindent időben elmondanak róla
2013. máj. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!