Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Meddig nem lesz elérhető a felvin az e-felvételi oldal?

Most akartam volna ellenőrizni, hogy biztosan rendben van-e hitelesítésem. Pár hete készítettem el. Hitelesítettem már akkor, csak ellenőrizni akartam volna. :(

Keress kérdéseket hasonló témában: e-felvételi

febr. 11. 14:09  Privát üzenet  

A válaszok
Most mit ír ki, nem tudod megnyitni meg semmi?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 11. 14:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

"A kért szolgáltatás átmenetileg nem elérhető. Kérjük látogasson vissza később. "

# 2/4Időpont febr. 11. 15:12 Privát üzenet
Gondolom sokan voltak rajta stb. De ha már hitelesítetted ne aggódj, feb 20 után még lehet majd változtatni dolgokon. Amúgy én is ma akartam megnézni, hogy mindent jól küldtem-e el, de próbáljunk meg nem aggódni, szerintem már estére vagy max. holnap reggelre jó lesz. :)

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 11. 15:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

2. Oké. Köszi a biztatást. :D

# 4/4Időpont febr. 11. 15:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Karbantartás van a felvi.hu-n, vagy csak nekem nem tölt be az oldal?
Tanár szakosok! Elengedhetetlen a két oldal a motivációs levélhez?
Van olyan honlap, ahol az összes felvételi ponthatár fent van egyszerű formában?
Van itt még olyan aki szerint a Felvi.hu oldal nehezen kezelhető?
8kor írják ki a Felvin az eredményeket, kit vettek fel. Ha nyomogatom 8kor a frissítést, befog fagyni az oldal?
Van olyan oldal ahol meglehet találni a kidolgozott felvételi feladatlapokat?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!