Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Felvételi határidő február 15?

Mit kell megtenni az érvényes jelentkezéshez február 15.-ig? Jelentkezni a felvi rendszerben és hitelesíteni? A dokumentumokat elég akkor is pótolni júliusig, ha már tavaly érettségiztem?

febr. 12. 12:23  Privát üzenet  

A válaszok
Az érettségit nem kell feltölteni csak a bizonyítványt. Azt most töltsd fel, ha meg van és ne később.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 12. 12:25 Privát üzenet
Igen, hitelesíteni kell addig. Ha sorrendet változtatsz vagy új dokumentumot töltesz fel, minden alkalommal kell hitelesíteni. Mivel már rendelkezel érettségivel, fel kell töltened az eredményt.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 12. 12:45 Privát üzenet
Módosították, 17ig lehet feltolteni, 22ig hitelesiteni, nézd meg a felvin.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 13. 16:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha a nyelvvizsgát márciusban csinálom, és április legelején kapom meg a papírt róla állítólag. Akkor azt még egyetemi felvételi pontoknak jóvá tudom íratni, aminek ugyebár...
Nem töltöttem fel a nyelvvizsgámat a február 15-i e-felvis határidőig mivel az írásbeli eredményét csak ezután tudtam meg hogy sikerült-e és a korábbi szóbelit sem töltöttem fel, mit lehet tenni?
Miért február 15 a határidő a mesterképzésre való jelentkezésnél, mikor még sokan ilyenkor meg sem kapták a diplomát?
Február 15. a feladási vagy a beérkezési határidő? Ha pénteken adom fel a jelentkezési lapot az elég, nem fogok lecsúszni?
Ha február 15 a jelentkezési határidő, addig kell hogy beérkezzen vagy addig kell feladni?
Február 16-ai érettségi jelentkezési határidő ugye a postai feladás dátuma?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!